ОДБЕРЕТЕ ИНВЕРТЕР КЛИМИ ПО АКЦИЈСКИ ЦЕНИ!! – (02) 323 - 8463

York Fujitsu  Hitachi  Arielli

Контакт

ул.Даме Груев блок 2, лок.4 , Центар
Скопје
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
+ 389 2 3238 463
+ 389 2 3161 600
+ 389 2 3115 452

Контакт

  • ул.Даме Груев блок 2, лок.4 ,Центар
  • Скопје
  • + 389 2 3238 463
  • + 389 2 3161 600
  • + 389 2 3115 452

 e-mail: hidroset@t.mk

www.hidroset.mk 

Локација

Испрати порака

© Hidro set DOOEL Skopje